Moksliniai tyrimai

Siekiant įvertinti makšties ovulių Feminella efektyvumą ir moterų pasitenkinimą gydymu, buvo atlikti moksliniai tyrimai skirtingose pasaulio šalyse. Žemiau pateikiami dviejų studijų rezultatai, kai buvo stebimos sveikos moterys, jaučiančios įvairius makšties sausumo simptomus. Analizuojant rezultatus buvo įvertinti tiek moterų atsiliepimai, tiek gydytojų išvados apie makšties gleivinės pokyčius.

Tyrimas I

Austrijoje atliktas tyrimas1, kuriame dalyvavo 150 moterų (20% su menopauzine hormonų terapija) parodė, kad jau po 10 dienų vartojant Feminella® buvo pastebėtas ryškus pagerėjimas mažinant makšties sausumą ir atrofiją. Poveikį po 10 parų vertino pacientės bei gydytojai ir abiejų įvertinimai buvo geri ir labai geri. Feminella® ovulės buvo puikiai toleruojamos.

Tyrimas II

Kitam Italijoje atliktame tyrime2 dalyvavo 20 visais kitais atžvilgiais sveikų 30-65 metų moterų, patiriančių makšties sausumo simptomus: makšties gleivinės niežulį ar makšties gleivinės bendrą sudirginimą. Joms buvo paskirtas gydymas Feminella® – po 1 ovulę kiekvieną vakarą prieš pat miegą 30 parų iš eilės. Tyrimo dalyvės buvo tiriamos prieš įtraukiant į tyrimą, po 7 parų, po 15 parų ir po 30 parų.

Tyrimo metu Feminella® ovulių raminamasis ir drėkinamasis poveikis buvo patvirtintas jau po savaitės vartojimo. 90% tyrimo dalyvių Feminella® ovulių poveikį ir toleravimą įvertino kaip labai gerą ir gerą, nė viena pacientė neįvardijo poveikio kaip nepakankamo. Nė viena pacientė nepatyrė jokio nepageidaujamo poveikio.

Feminella® ovulių raminamasis ir drėkinamasis poveikis po 7 dienų vartojimo:

Šaltiniai

1. Veiksmingumas / saugumas / priimtinumas moterims, kurioms pasireiškė makšties sausumas ir atrofija po menopauzės Austrija, 2003.

2. FEMINELLA VAGINAL SUPPOSITORIES Saugumas ir veiksmingumas. F. de Paoli MD, under the supervision of prof. F. Marzatico MD University of Pavia (Italy). Klinikinis ,,FEMINELLA VAGINAL SUPPOSITORIES” drėkinamojo ir raminamojo poveikio makšties gleivinei įvertinimas. APR-APPLIED PHARMA RESEARCH S.A. – FEMINELLA VAGINAL SUPPOSITORIES – LOTTO 01/GF02.(REcoRD No. M1131003P, SEPTEMBER 6TH 2004).

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Feminella

Medicinos priemonė