Makšties sausumas ir lytinių santykių kokybė

Makšties sausumą moterys gali patirti bet kokiame amžiuje – tiek jaunos (vartojančios kontraceptikus, po gimdymo, žindančios, varginamos įvairių ligų ir streso), tiek vyresnės (po menopauzės). Daugelis moterų yra lytiškai aktyvios ir po menopauzės. Makšties drėgmė tiesiogiai susijusi su lytinių santykių kokybe – jei sumažėja makšties sienelių drėgnumas ir elastingumas, padidėja trintis, lytiniai santykiai tampa skausmingi ir nemalonūs, gali atsirasti epitelio pažeidimų. Patirdama skausmą ir diskomfortą moteris dažniausiai ima vengti lytinių santykių, jaučiasi blogai tiek fiziškai, tiek emociškai. Vengiant fizinio artumo blogėja ir poros santykiai.

Susidaro „užburtas ratas“: dėl nepakankamos makšties drėgmės ir skausmo moteris vengia lytinių santykių, o nestimuliuojant makšties sienelių ir gleivinės epitelio kraujagyslių, makšties sausumas ir gleivinės atrofija tik gilėja. Dėl to labai svarbu nutraukti grandinę: sudrėkinti makštį, susigrąžinti lytinių santykių kokybę ir jų teikiamą malonumą, sustiprinti ryšį su parneriu, atkurti savo gerą fizinę ir emocinę savijautą!

Makšties ovulės Feminella® kitaip nei lubrikantai ilgam atkuria makšties drėgnumą, kadangi natūralios veikliosios medžiagos ir hialuronas prisotina gleivinę, sureguliuoja normalų gleivių išsiskyrimą, mažina sudirgimą ir skatina gleivinės epitelio regeneraciją (atsinaujinimą). Feminella® yra unikali vietinio veikimo priemonė, padėsianti saugiai ir greitai užmiršti makšties sausumą, niežulį ir deginimą, bei vėl mėgautis lytiniais santykiais. Svarbi Feminella® savybė ta, kad makštyje ištirpusi ovulė labai gerai pasiskirsto po gleivinę, sutepa ją tarsi riebiu maitinančiu kremu ir ilgam išlieka ant epitelio, jį gydydama ir drėkindama. Feminella® ovulių veiksmingumas patvirtintas kliniškai.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Feminella

Medicinos priemonė