Apie Feminella

Feminella® ovulės vartojamos makšties gleivinei drėkinti, esant makšties sausumui dėl hormonų kiekio pokyčių bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu, ypač menopauzės periodu, po gimdymo ir žindymo laikotarpiu, arba dėl chemoterapijos, spindulinio gydymo ir kitų priežasčių.

Feminella sudėtis

Kiekvienoje 1,7 g makšties ovulėje yra 5 mg natrio hialuronato; 10 mg vitamino E; ekstraktų iš 60 mg azijinės raistenės, 60 mg dedešvos, 60 mg ramunėlių ir 2 mg arbatmedžių aliejaus; 20 mg koloidinio silicio dioksido ir 1483 mg pusiau sintetinių gliceridų.

Visų Feminella® sudėtinių dalių derinys drėkina makšties gleivinę, skatina regeneraciją (audinių atsinaujinimą), gleivių gamybą, mažina gleivinės sudirgimą, pasižymi antimikrobiniu, priešuždegiminiu, antioksidaciniu ir apsauginiu poveikiu.

Unikali natūralių medžiagų sudėtis


Hialurono rūgštis

Drėkinamasis poveikis, audinių regeneracija. Tai skaidri, lipni ir natūraliai organizme gaminama medžiaga. Viena hialurono molekulė gali išlaikyti iki 500 vandens molekulių. Tai reiškia, jog hialuronas geba puikiai sugerti drėgmę ir paskirstyti ją po visą organizmą. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija – sudrėkinti ir sutepti audinius. Taip pat hialurono rūgštis dalyvauja kontroliuojant uždegiminį procesą, skatina kolageno sintezę ir mažina randų susidarymą, apsaugo nervų galūnėles (nuskausminantis poveikis), skatina epitelio audinių atsinaujinimą, sukuria elastingą apsauginį barjerą. Tyrimais patvirtinta, kad natūralios hialurono rūgšties gamyba mažėja didėjant žmogaus amžiui, o po 60 metų, organizmas nustoja ją gaminti. Mažėjantis hialurono kiekis mažina odos, gleivinių drėgnumą bei elastingumą.

Makšties sausumui gali padėti drėkinimasis, elastingumą atkuriantis ir palaikantis poveikiai.

Azijinė raistenė

Spartina gleivinės regeneraciją, gerina žaizdų gijimą. Augalas, plačiai paplitęs pelkėtose tropinėse teritorijose, Indijoje, Pakistane, Šri Lankoje, Madagaskare, Pietų Afrikoje. Medicinoje naudojami Azijinės raistenės lapai ir šaknys. Šio augalo ekstraktas gerina žaizdų gijimą, skatina kolageno sintezę, kuris reikalingas audinių atsinaujinimui.

Esant makšties sausumui, atsiradus įtrūkimų gleivinėje, skatina gleivinės gijimą, bei gleivinės audinio atsinaujinimą.

Dedešva

Skatina gleivių gamybą, mažina gleivinės sudirgimą, turi gleivinę tausojantį poveikį. Žolė kilusi iš pietų Europos ir Azijos. Medicinoje naudojami lapai, kurie gali būti džiovinti arba švieži. Dedešvos lapuose yra augalinių klijų, kurie veikia raminamai. Dedešvos lapai itin pasižymi antioksidaciniu, uždegimą slopinančiu ir gleivinę saugančiu poveikiu.

Makšties sausumui svarbus gleivių išsiskyrimą skatinantis, raminantis, uždegimą slopinantis, makšties gleivinę saugantis poveikis.

Ramunėlės

Antimikrobinis, priešuždegiminis poveikis. Augalas paplitęs Europoje ir Azijoje. Medicinoje naudojami džiovinti arba švieži ramunėlių žiedai. Ramunėlių žieduose yra 1-2% eterinių aliejų, kurie pasižymi uždegimą slopinančiu ir antimikrobiniu poveikiu.

Makšties sausumui gydyti naudingos, kadangi slopina trinties sukeltą uždegimą, apsaugo nuo infekcijos.

Arbatmedžio aliejus

Antiseptinis, priešgrybelinis poveikis. Tai koncentruoti skystieji junginiai, garai, distiliuojami iš medžio Melaleuca Alternifolia lapų, kurių gimtinė yra Australijoje. Aliejus pasižymi vertingomis antiseptinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, naudojamas daugelyje vaistų ir kosmetikos pramonėje. Arbatmedžio aliejus ypač veiksmingai geba pašalinti patogeninius makšties mikrooorganizmus, nepažeisdamas ir nepanaikindamas makščiai naudingos mikrofloros.

Vitaminas E

Antioksidacinis, apsauginis, regeneracinis poveikis. Tai riebaluose tirpus vitaminas, antioksidantas, šalinantis laisvuosius radikalus ir apsaugantis organizmo ląstelių membranas nuo pažeidimų.

Makšties sausumo atveju, naudingas apsauginis poveikis gleivinei.

Feminella vartojimas

Feminella® ovules reikia įterpti giliai į makštį, geriausia vakare prieš einant miegoti. Vartoti po vieną makšties ovulę 10 parų iš eilės arba pagal gydytojo nurodymus. Esant makšties sausumui menopauzės laikotarpiu rekomenduojama pirmas 10–20 parų vartoti po vieną ovulę per parą. Drėgnumui palaikyti vartoti po 1 ovulę 1–2 kartus per savaitę.

Ankstyvuoju pogimdyviniu laikotarpiu, pirmas 5–6 savaites, patartina nieko nevartoti. Po to rekomenduojamos 1–2 Feminella® ovulės per savaitę tol, kol neatsinaujins mėnesinės arba kol nebeliks makšties sausumo simptomų. Jei kirpta tarpvietė, ankstyvuoju pogimdyviniu laikotarpiu pirmas 5–6 savaites patartina nieko nenaudoti, o po to 3–4 mėnesius vartoti po 1–2 ovules per savaitę.

Feminella® ovulių sudėtyje esanti hialurono rūgštis ir kitos veikliosios medžiagos prisotina makšties gleivinę, ilgam sureguliuoja gleivių išsiskyrimą, paskatina gleivinės atsinaujinimą. Jei naudojate Feminella® ovules prieš lytinius santykius, palaukite, kol ovulė makštyje ištirps.

Vartojimo būdas

Išimkite ovulę iš lizdinės plokštelės ir atplėškite nuo juostelės. Lėtai perplėškite plėvelę, suėmę abiejų rankų nykščiais ir smiliais. Atsargiai išimkite ovulę iš plastiko plėvelės ir pirštu švelniai įstumkite giliai į makštį. Tai daryti geriausia prieš miegą.

Kontraindikacijos

Alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai Feminella® ovulių sudėtinei medžiagai.

Įspėjimai

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti kartono dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos. Kartu su kitokiomis makšties ovulėmis (pvz., kontraceptinėmis) ar prezervatyvu vartoti negalima. Mėnesinių metu ar gausių makšties išskyrų atveju vartoti negalima. Nėštumo metu Feminella® ovulių galima vartoti tik gydytojo nurodymu. Ilgai vartojamos ovulės nedažnai gali sukelti padidėjusio jautrumo reakcijų. Tokiu atveju vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Feminella® ovulių vartoti negalima. Prieš vartojimą atidžiai nusiplaukite rankas. Iš lizdinės plokštelės išimtą ovulę vartokite tuoj pat. Jeigu lizdinė plokštelė pažeista, ovulių vartoti negalima. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas

Aziende Chimiche Riunite Angelini Francesco A.C.R.A.F. S.p.A. Viale Amelia 70, 00181 Roma (Italija)

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Feminella

Medicinos priemonė